Bizi Arayın

0212 485 79 47

Bizi Arayın

info@cmdmetal.com.tr

Kurumsal

CMD Metal Çelik Kapı ve Yangın Kapısı

CMD Metal Çelik Kapı ve Yangın Kapısı İnşaat Pazarlama San. ve Dış Tic. Ltd. Şti., kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile kaliteden ödün vermeden, ekonomik ve dayanıklı yangın çıkış kapıları, metal kapılar, şaft kapak ve kapıları imalatı yapmaktadır.

Firmamız yangın kapısı imalatı sektöründe ulusal ve uluslararası standartlara uygun, kaliteli, güvenilir ürün ve hizmet sunmak, ürünlerini zamanında teslim etmek, müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimi anlayışıyla sektöre İstanbul’dan hizmet vermektedir.

Yangın Kapısı Yangın Dayanım Sınıfı: E180, El260

Yangın kapısı inşaatlar mutlaka olması gerekenlerdendir. Acil çıkış kapısı olarak ta bilinen yangın kapıları, istenen RAL renginde boyanarak opsiyonel olarak Panik bar ve Kol ilavesi yapılır. Kendi kendine kapanması için ise hidrolik takılarak standarda uygun hale getirilir. Yangın ve acil durumlarda kullanılan kapılar fon siyonel olmanın yanında estetik ve ergonomik özellikleride taşımaktadır. ürün özellikleri olarak mekana ve kapı ölçülerine göre çift kanatlı ve tek kanatlı olarak ta imal edilebilmektedir. Satandart üretimin yanında özel ölçülerde imatı yapılmaktadır.

CMD Metal, yangın kapısının insan hayatındaki önemini, bilinci ve sorumluğunu bilerek üretimine devam etmektedir. Bu sektörde öne çıkmak ve beklentileri karşılamak için araştırmalarını sürdürmekte ve geliştirmektedir. Çevreye duyarlı üretim anlayışı, çalışanlarını eğitim ve seminerler ile destekleme, kaliteden ödün vermeyen yönetim anlayışı ve tam zamanlı üretim modeli ile Yangın Kapı İmalatı Sektörünün lider firmalarından biri olma vizyon ve misyonundadır

Yangın kapısı alanında geleceğin ihtiyaçlarını birlikte karşılıyoruz.